Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  • Programista JAVA/C#
  • Specjalista ds. Sprzedaży
  • Młodszy Konsultant Wsparcia Technicznego (Junior Presales)

Programista JAVA / C#

Miejsce pracy Bydgoszcz

 Szukasz ciekawych oraz ambitnych wyzwań?

Cenisz sobie nieformalną i przyjazną atmosferę pracy?

Jesteś wysokiej klasy specjalistą – docenimy Cię!

Programujesz hobbystycznie – pokaż co potrafisz?

Dopiero zaczynasz? – pomożemy Ci.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu

Przyjdź na spotkanie – w najgorszym razie napijesz się dobrej kawy, a jeśli się nam poszczęści rozpoczniesz ciekawą przygodę z NMG.

NMG jest dynamicznie rozwijającym się liderem w produkcji oprogramowania w obszarze smart meteringu, rozwiązań dla automatyki przemysłowej i budynkowej (BMS) oraz tworzenia i wdrażania oprogramowania wspomagającego zarządzanie gospodarką energetyczną odbiorców mediów energetycznych.

W ramach obowiązków Programista JAVA/C# uczestniczy w pełnym procesie produkcji oprogramowania na każdym jego etapie:

  • analiza wymagań technicznych i biznesowych,
  • projektowanie,
  • tworzenie (programowanie),
  • dokumentacja.

Mile widziane:

  • wykształcenie z dziedziny nauk ścisłych (ale jeśli się jeszcze uczysz nie przejmuj się – pomożemy Ci pogodzić pracę z nauką);
  • umiejętność projektowania i tworzenia aplikacji w środowisku JAVA lub C#, także na poziomie akademickim;
  • znajomość metodologii programowania;
  • kreatywność;
  • otwartość i umiejętność współpracy w zespole;
  • pozytywne nastawienie i chęć rozwijania się;
  • wiedza dotycząca procesów w energetyce i systemów produkcyjnych.

Co oferujemy:

  • udział w prestiżowych i pionierskich projektach informatycznych;
  • brak nudy i rutyny;
  • atrakcyjne warunki finansowe (etat na czas nieokreślony lub B2B – dogadamy się);
  • okazje do nieformalnej integracji z zespołem;
  • szkolenia zawodowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pomoc w relokacji.

 Forma kontaktu:

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży będzie pracować w zespole ludzi odpowiedzialnych za sprzedaż nowoczesnych projektów związanych z gospodarką energetyczną oraz analizą wielkości produkcyjnych. Ponadto w jej zakresie obowiązków będzie opieka nad klientami i konsultacje dla klientów.

Wymagania:

  •  Wykształcenie minimum średnie ( mile widziane techniczne lub informatyczne )
  •  Wiedza dotycząca rynku IT
  •  Podstawowa wiedza na temat funkcjonowania systemów informatycznych w procesach produkcyjnych
  •  Mile widziana wiedza dotycząca rynku energii i systemów produkcyjnych
  •  Znajomość MS Office i środowiska systemów Windows
  •  Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  •  Kreatywność i swoboda w posługiwaniu się wiedzą teoretyczną w praktyce
  •  Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  •  Duża chęć rozwoju oraz łatwość przyswajania wiedzy
  •  Dobra organizacja pracy
  •  Znajomość języka angielskiego
  •  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •  Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  •  Elastyczny czas pracy
  •  Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia przy innowacyjnych projektach IT
  •  Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  •  Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy podwykonawczej (samozatrudnienie) lub umowy o dzieło
  •  Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie

Młodszy Konsultant Wsparcia Technicznego (Junior Presales)

Wymagania:

  • Wykształcenie – wyższe techniczne – preferowany wydział elektryczny
  • Umiejętność samodzielnej pracy nad przydzielonymi zadaniami
  • Staranność i terminowość wykonywanych zadań
  • Dyspozycyjność w zakresie podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i MS Visio
  • Mile widziana wiedza z zakresu systemów informatycznych do akwizycji danych pomiarowych

Zakres obowiązków:

  • Porządkowanie i uzupełnianie baz danych
  • Udział w przygotowywaniu ofert technicznych
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych dla potrzeb sprzedaży
  • Wyjazdy do potencjalnych Klientów
  • Konsultacje z pracownikami innych Pionów w trakcie przygotowania założeń do oferty technicznej
  • Cykliczne raportowanie prac do Kierownika Działu.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w bardzo dynamiczne rozwijającym się zespole,
  • Udział w ciekawych projektach w Polsce i poza granicami kraju,
  • Narzędzia: komputer, telefon służbowy