1/6

Odkrywamy możliwości
przedsiębiorstw

Oprogramowanie NMG umożliwia skuteczne zarządzanie procesami produkcyjnymi. Pozwala na zwiększenie efektywności energetycznej umożliwiając racjonalne gospodarowanie energią (prąd, gaz, woda, itd.).

2/6

Zapewniamy rozwiązania
przyszłości

Inteligentne systemy zarządzania budynkami wdrażamy zarówno w wielkich zakładach produkcyjnych, jak i u Odbiorców indywidualnych. Zapewniamy komfort i wygodę w zarządzaniu Twoją nieruchomością.

3/6

Zmieniamy otaczającą
nas rzeczywistość

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu tworzonemu z myślą o przedsiębiorstwach sektora utilities, wspieramy procesy związane z dystrybucją, sprzedażą i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych, gazowniczych, wodociągowych i ciepłowniczych.

4/6

Dbamy o efektywność
infrastruktury IT

Wspomagamy zarządzanie najbardziej newralgiczną częścią Twojego przedsiębiorstwa. Wdrażamy rozwiązania pozwalające na projektowanie, zarządzanie i monitorowanie infrastruktury zarówno w dużych centrach informatycznych, jak i niewielkich serwerowniach.

5/6

Dostarczamy rozwiązania
instytucjom
publicznym

Wykorzystanie naszych rozwiązań przez samorządy i administrację rządową ułatwia celowe i oszczędne dysponowanie środkami publicznymi. Umożliwia osiąganie lepszych efektów działalności bez zwiększania nakładów.

6/6

Odpowiadamy na
oczekiwania klienta

Najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, opowiadając na jego konkretne potrzeby. Dostępne rozwiązania dobieramy w taki sposób, aby jak najlepiej osiągnąć założone rezultaty.

O FIRMIE

Kto nie mierzy, nie zarządza

NMG SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, funkcjonującą na rynku nowoczesnych technologii od 2002 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla przemysłu, energetyki zawodowej, sektora publicznego, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Zobacz więcej

Aktualności

 • 25.06.2020

  ZMIENIAMY POLSKĄ ENERGETYKĘ - PRZYŁĄCZ SIĘ!

  Przy współpracy z Enea SA oraz z udziałem Politechnika Śląska prowadzimy proekologiczny proje...

 • 25.03.2020

  NMG dostarcza Portal Przyłączeniowy dla Polskiej Spółki Gazownictwa

  W dniu 20 marca 2020 roku Polska Spółka Gazownictwa uruchomiła system Portal Przyłączeniowy....

 • 07.06.2019

  Wdrożenie Aplikacji Centralnej Systemu AMI dla Enea Operator

  Informujemy że w dniu 2019-06-06 zakończono z pełnym sukcesem realizacje umowy na wdrożenie Aplikacj...

 • 26.04.2019

  Umowa z NCBiR i RES

  W dniu 26.03.2019r., w ramach konsorcjum z Remontowa Electrical Solutions Sp. z o.o., podpisaliśmy u...