NMG S.A.

Efektywne innowacje

NMG tworzy zespół doświadczonych profesjonalistów, dzięki którym potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Każdy projekt to dla nas nowe inspirujące wyzwanie. W oparciu o wiedzę naszych pracowników oraz oczekiwania Klientów, stale rozwijamy ofertę i dostępne produkty. Od siedemnastu lat umacniamy naszą pozycję na wymagającym rynku nowoczesnych technologii. Misją NMG jest tworzenie, promocja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych ułatwiających zrównoważony rozwój prywatnych przedsiębiorstw oraz jednostek sektora finansów publicznych.

Rozwiązania na miarę

Autorskie oprogramowanie tworzone przez naszych specjalistów znajduje swoje zastosowanie zarówno w ponadnarodowych korporacjach, jak i u Odbiorców indywidualnych. Zadowolenie Klienta to nasz podstawowy cel, dlatego stawiamy na budowanie trwałych relacji udzielając wsparcia w eksploatacji oraz utrzymaniu wdrożonych systemów. Bezpośredni kontakt ułatwiają nasze biura w Bydgoszczy, Warszawie i Bytomiu. Specjalizujemy się w tworzeniu kompletnych rozwiązań informatycznych- od koncepcji po wdrożenie. Cechuje nas elastyczność typowa dla małych, dynamicznych firm, połączona z wiedzą i doświadczeniem charakterystycznym dla dużych korporacji.

Współpraca dla rozwoju

NMG S.A., aby maksymalnie wykorzystać swój potencjał współpracuje z uznanymi jednostkami naukowymi: Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Politechniką Śląską oraz Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym
w Bydgoszczy. Dążenie do ciągłego rozwoju sprawiło, iż spółka jest w trakcie budowy własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego. W styczniu 2018 roku zainaugurował także swoje działanie nowy software house spółki, w którym prowadzone są prace rozwojowe nad nowymi produktami i technologiami. Stawiając na ciągły rozwój, zapewniamy naszym Klientom coraz bardziej rozwinięte i kompletne rozwiązania informatyczne.

Przewaga nad konkurencją

Najważniejszym dowodem naszego sukcesu jest długa lista Klientów, którzy zaufali NMG oraz z którymi nadal współpracujemy. Dostarczamy Klientom narzędzia pozwalające na uzyskanie przewagi nad rynkowymi konkurentami. To dzięki nim i w oparciu o ich potrzeby możemy dalej rozwijać nasze produkty.

Aktualności

 • 25.06.2020

  ZMIENIAMY POLSKĄ ENERGETYKĘ - PRZYŁĄCZ SIĘ!

  Przy współpracy z Enea SA oraz z udziałem Politechnika Śląska prowadzimy proekologiczny proje...

 • 25.03.2020

  NMG dostarcza Portal Przyłączeniowy dla Polskiej Spółki Gazownictwa

  W dniu 20 marca 2020 roku Polska Spółka Gazownictwa uruchomiła system Portal Przyłączeniowy....

 • 07.06.2019

  Wdrożenie Aplikacji Centralnej Systemu AMI dla Enea Operator

  Informujemy że w dniu 2019-06-06 zakończono z pełnym sukcesem realizacje umowy na wdrożenie Aplikacj...

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Znajdziemy najwłaściwsze rozwiązania informatyczne dla prowadzonej przez Ciebie działalności. Rozwijaj swój biznes korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia.

+48 52 370 34 00 nmg@nmg.pl Zobacz więcej